Our range of products include programmable digital timer, sm6242c digital timers, adjustable cyclic timer and electronic lubrication timer.
₹ 3100 / Piece Get Latest Price
| Model Name/Number | ST-9615 |
| Usage/Application | Time Measurement |
| Display Digit | 4-8 |
| Display Type | Digital |
| Phase | Single Phase |
| Frequency | 50-60 Hz |
| Mounting Type | Panel |
| Brand | Dinteck |
₹ 1500 / Piece Get Latest Price
| Model Name/Number | SM6242C |
| Usage/Application | Time Measurement |
| Display Digit | 4 |
| Display Type | Digital |
| Phase | Single Phase |
| Frequency | 50-60 Hz |
| Mounting Type | Panel |
| Size | 96x96 mm,72x72 mm and 48x96 mm |
| Brand | Dinteck |
Keshav Trehan (Manager)
Dinteck
1st Floor, House No 21, Main Market, Moti Nagar
New Delhi - 110015, Delhi, India