Offering you a complete choice of products which include st9156 ampere hour meter, st9399 ampere hour meter, digital ampere hour meter and ampere hour meter.
₹ 5300 / Piece Get Latest Price
| Model Name/Number | ST9156 |
| Brand | Dinteck |
| Usage/Application | Electroplating and Battery Charger, etc |
| Dimension | 48x48, 72x72, 48x96 mm |
| Phase | Single |
| Display Type | Digital |
| Material | ABS |
| Color | Red, Green Digit |
₹ 5200 / Piece Get Latest Price
| Model Name/Number | ST9399 |
| Brand | Dinteck |
| Usage/Application | Electroplating and Battery Charger, etc |
| Dimension | 48x48, 72x72, 48x96 mm |
| Phase | Single |
| Display Type | Digital |
| Material | ABS |
| Color | Red Digit |
₹ 5000 / Piece Get Latest Price
| Model Name/Number | ST9255 |
| Brand | Dinteck |
| Usage/Application | Industrial |
| Dimension | 48x48, 72x72, 48x96 mm |
| Phase | Single |
| Display Type | Digital |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 5600 / Piece Get Latest Price
| Usage/Application | Electroplating and Battery Charger |
| Phase | Single |
| Display Type | Digital |
| Dimension | 48x48, 72x72 mm |
| Model Name/Number | SU-642AH |
| Brand | Dinteck |
| Material | ABS |
Keshav Trehan (Manager)
Dinteck
1st Floor, House No 21, Main Market, Moti Nagar
New Delhi - 110015, Delhi, India